Scrolluj a objavuj
KlikniŤukni a buď priekopníkom
KlikniŤukni a dokáž svoju odvahu

Ľudia

Čo nás robí ľuďmi
z Wavemakera?

Čo nás robí ľuďmi z Wavemakera?
Náš prístup - Pozitívna provokácia.

Máme ju v DNA. Dosahujeme ňou rast našich klientov i nás samých. Živíme ju tak,
že našich ľudí vyzbrojujeme znalosťami, výzvami aj podporou.

Znalosti

'Hĺbkové poznanie našich klientov a ich biznisu.'

Výzva

'Odvaha odmietnuť to, čo bolo doposiaľ zaužívané.'

Pomoc

'Podpora ísť ďalej, ako sa zdá na pohľad možné.'

Každodenné vzdelávanie mi pomáha byť o krok pred konkurenciou. Vedomosti a skúsenosti mi dodávajú potrebné sebavedomie na kvalifikované rozhodnutia.

Peter Martiňák, Digital Account Manager

Vzdelávanie od Wavemaker Global Network nám pomáha do stratégií a plánov vniesť niečo viac, než len štandardnú mediálnu podporu, a navrhovať odvážne riešenia podložené dátami.

Laura Hrubíková, Account Director

Naši klienti potrebujú silných a sebavedomých partnerov, ktorí ich dokážu svojou odbornosťou nasmerovať, aby lepšie porozumeli svojim zákazníkom. To sa dá docieliť jedine neustálym vzdelávaním a rozširovaním vedomostí. Wavemaker stojí za svojím tímom a dáva priestor pre rast, aby mohol klientom poskytnúť vysoko kvalifikovaných odborníkov.

Hana Matyášová, Account Manager

Baví ma argumentovať, a hoci som o niečom presvedčený a súhlasím v debate s kolegom, aj tak sa snažím otvárať nové pohľady na vec. Takto vznikajú out-of-the-box myšlienky, ktoré môžu klienta posunúť vpred.

Peter Martiňák, Digital Account Manager

Výzva je v marketingu nevyhnutá. Pokiaľ vieme zákazníkovi jasne a zrozumiteľne podať výzvu, aby ponúkala isté výhody alebo hodnotu, je väčšia pravdepodobnosť, že si ju všimne a bude konať.

Maroš Čeklovský, Digital Manager

Vo Wavemakeri je jednou so silných stránok práve silná tímová duša. Vždy sa nájde niekto, kto nielen nápadmi, ale aj náladou pozdvihne ostatných, ktorí to v danej chvíli potrebujú.

Laura Hrubíková, Account Director

Prostredie, ktoré Wavemaker zamestnancom vytvára znamená, že každá výzva je možná. Vždy máte niekoho, kto Vám pomože a usmerní Vás bez ohľadu na pozíciu a s pozitívnym prístupom.

Zuzana Daubnerová, Account Manager

Pridaj sa k nám