Scrolluj a objavuj
KlikniŤukni a buď priekopníkom
KlikniŤukni a dokáž svoju odvahu

Ľudia

Čo nás robí ľuďmi
z Wavemakera?

Čo nás robí ľuďmi z Wavemakera?
Náš prístup - Pozitívna provokácia.

Máme ju v DNA. Dosahujeme ňou rast našich klientov i nás samých. Živíme ju tak,
že našich ľudí vyzbrojujeme znalosťami, výzvami aj podporou.

Znalosti

'Hĺbkové poznanie našich klientov a ich biznisu.'

Výzva

'Odvaha odmietnuť to, čo bolo doposiaľ zaužívané.'

Pomoc

'Podpora ísť ďalej, ako sa zdá na pohľad možné.'

Každodenné vzdelávanie mi pomáha byť o krok pred konkurenciou. Vedomosti a skúsenosti mi dodávajú potrebné sebavedomie na kvalifikované rozhodnutia.

Peter Martiňák, Search & Performance Specialist

Vzdelávanie od Wavemaker Global Network nám pomáha do stratégií a plánov vniesť niečo viac, než len štandardnú mediálnu podporu, a navrhovať odvážne riešenia podložené dátami.

Laura Hrubíková, Senior Account Manager

Content a online sú dve reklamné disciplíny, pri ktorých, ak človek týžden "zaspí", už nevie, čo sa deje. Treba mať neustále oči otvorené, aby sme zostali aktuálni a "in the know".

Peter Funka, Social Media Manager

Baví ma argumentovať, a hoci som o niečom presvedčený a súhlasím v debate s kolegom, aj tak sa snažím otvárať nové pohľady na vec. Takto vznikajú out-of-the-box myšlienky, ktoré môžu klienta posunúť vpred.

Peter Martiňák, Search & Performance Specialist

Takmer žiadne zadanie alebo projekt nestojí a nepadá na jednotlivcovi, vždy je to o tíme. Je dobré vedieť, že za sebou človek vždy ma niekoho, ku komu sa môže ísť poradiť.

Peter Funka, Social Media Manager

Názorovo zjednotený tím, ktorý je aj zapálený pre rovnakú vec, dokáže dosiahnuť lepšie výsledky. Takúto silu môže tím nadobudnúť len vďaka efektívnej komunikácii, ktorá v tomto kontexte zohráva absolútne kľúčovú úlohu.

Filip Huszár, Account Manager

Vo Wavemakeri je jednou so silných stránok práve silná tímová duša. Vždy sa nájde niekto, kto nielen nápadmi, ale aj náladou pozdvihne ostatných, ktorí to v danej chvíli potrebujú.

Laura Hrubíková, Senior Account Manager

Pridaj sa k nám